B.K. Finance s.r.o.

Hlavný kontakt


Adresa


Bratislava - Podunajské Biskupice
821 06


+421 902 209 717

www.ammado.sk

Hodnotenie spoločnosti

Spoločnosť zatiaľ nemá dostatok hodnotení na zobrazenie výsledného hodnotenia


Máte skúsenosť s touto spoločnosťou?
Zanechajte jej hodnotenie

Ohodnotiť spoločnosť

Zdielať profil

Príspevky spoločnosti


Ammado finanční portál najdete i v České republice. Pokud jste Slovák a žijete nebo pracujete v České republice, máme pro vás skvělou zprávu. Ammado půjčky můžete získat i prostřednictvím našeho českého portálu. Půjčka je stejně výhodná jako ta slovenská a to bez jakýchkoliv poplatků a ručení. Je úplně jedno kde máte trvalý pobyt. Vyberte si z našich nabízených půjček přesně tu, která vám nejvíce vyhovuje. Půjčky od Ammado I pro Českou republiku jsou dostupné jednoduše nonstop a pro každého.


Ammado vám prináša aj MINI pôžičku. Ide o finančný produkt tzv. pôžička pred výplatou. Pôžička je určená všetkým klientom, ktorý si potrebujú vyriešiť akútny finančný problém a to na pár dní. Mini pôžička je vyplácaná prostredníctvom P2P platformy, čiže zdieľanej ekonomiky, čo umožňuje okamžité schválenie bez prísnych pravidiel. Získajte MINI pôžičku až do výšky 500 EUR a to do pár minút od odoslanie online žiadosti. Expresné schválenie a všetko vybavíte z domu. MINI pôžičky sú určené aj klientom bez trvalého príjmu a tak dokážu pomôcť skutočne každému klientovi. Keď potrebujete MINI pôžičku na pár dní, obráťte sa na nás.


Finančný portál Ammado vám ponúka dostupné nebankové pôžičky pre každého klienta. Ak si potrebujete požičať, obráťte sa na Ammado. Naša pôžička je dostupná non-stop a získať ju môžete jednoducho cez internet. Všetko vybavíte bez poplatkov a ručenia. Požičiavajte si jednoduchšie s nami. Prečo je naša nebanková pôžička výhodnejšia? Na Ammado si požičiate výhodnejšie vďaka afilačnej spolupráce, ktorá prináša nižšiu cenu za pôžičky. Niekoľko finančných inštitúcii oslovíme za vás tak aby sme pre vás získali len výhodnú nebankovú pôžičku. Žiadne skryté poplatky a úrok už od 4,2% ročne. Samozrejmosťou našich nebankových pôžičiek je platná licencia od NBS. Vašu novú pôžičku si vybavíte do 24 hodín a to z pohodlia domova.