Ako sme s tým začali?


Predtým ako sme sa pustili do mydesk.sk, tak sme sa venovali tvorbe internetových stránok výhradne pre firmy a živnostníkov.

Naše služby si zákazníci objednávali z viacerých dôvodov, väčšinou chceli pomocou vlastnej stránky:

  • odprezentovať svoju činnosť a novinky z ich podnikania
  • dostať sa do povedomia potenciálných zákazníkov
  • získať viac zákaziek

Koniec koncov, vždy tieto dôvody smerovali k jednému jedinému cieľu - uľahčiť si podnikanie.

Zamysleli sme sa nad tým, aký nástroj by pre Vás, ako živnostníka alebo malú firmu mohol byť užitočný.

Či ste už malá firma alebo živnostník, potrebujete vytvárať základné účtovné doklady a mať nejaký priestor na prezentáciu Vašej činnosti na internete, okrem toho by nebolo na škodu mať prehľad o potenciálnych zákazkach z Vášho odboru.

Preto sme sa rozhodli vytvoriť myDesk, projekt, ktorého prvoradou úlohou je uľahčovať Vaše podnikanie a poskytnúť Vám jednoduché nástroje na tvorbu základných dokladov, prezentáciu Vašej činnosti a možnosť získať viac zákaziek pomocou dopytov.


Nechceli sme to však robiť bežným spôsobom v podobe balíkov služieb a mesačných poplatkov, ale rozhodli sme sa to spraviť inak, férovejšie, podľa Vašich potrieb.


Prečo sme sa nevybrali cestou mesačných poplatkov a balíkov služieb?


V skratke, lebo sú podľa nás neférové.

Predstavte si to na príklade dokladov.

Nie každý živnostník alebo firma potrebuje vytvárať rovnaký typ dokladov. Môžno vôbec nepotrebujete vytvárať cenové ponuky alebo dodacie listy. Vo väčšine prípadov dokonca počet vytvorených dokladov nie je každý mesiac rovnaký.

Prečo by ste potom mali platiť každý mesiac rovnakú sumu? Ani my nevieme, preto sme sa Vám rozhodli dať férovú možnosť platiť iba za služby, ktoré využívate a v objeme v akom ich využívate, bez ohľadu na časové obdobie.


V jednoduchosti je krása.


Chápeme, že nie každý je "technický typ", preto sme sa pri tvorbe myDesk zamerali na to, aby ste naše služby mohli využívať čo najjednoduchšie.

Napr. doklady u nás vytváte vyplnením jednoduchých formulárov a na vytvorenie profilu Vášho podnikania nepotrebujete žiadne technické znalosti. Okrem toho máte k dispozícii pomocník s podrobným popisom každej služby.


Základom úspechu sú vedomosti.


Úspešné podnikanie si vyžaduje prehľad v mnoných oboroch, ako je napr. marketing, copywriting, techniky predaja atď...

Čím viac vedomostí z týchto oborov máte, tým je pre Vás podnikanie jednoduchšie. V našom magazíne určite nájdete užitočný obsah, ktorý Vám podnikanie uľahčí.


Bez ohľadu na to, či ste začínajúci podnikateľ alebo už nejaký ten rok podnikáte, veríme, že u nás nájdete niečo, čo Vám uľahčí cestu Vašim podnikaním.


Na Vašom názore záleží

Vzhľadom na naše ciele veľmi radi privítame spätnú väzbu, preto ak máte nejaké otázky alebo nápad ako by sme mohli naše služby vylepšiť, neváhajte sa s nami podeliť.


Spätná väzba